TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Haber 26 Haziran 2022

15 TEMMUZ ŞEHİDİMİZ ÖMER HALİSDEMİR’İN ANISINI YAŞATMAK İÇİN KURULAN VATAN YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

20-27 Haziran 2022 tarihleri arasında Kocaeli’de devam eden Milli Takım Seçmesi Kriterlerinden olan KickBoks Türkiye Şampiyonasında yarışan…

20-27 Haziran 2022 tarihleri arasında Kocaeli’de devam eden Milli Takım Seçmesi Kriterlerinden olan
KickBoks Türkiye Şampiyonasında yarışan Vatan Yıldızları Spor Kulübü Sporcusu İbrahim Türkoğlu +91 kg. Rules Büyük Erkeklerde Türkiye Şampiyonu olarak,

KickBoks AVRUPA ŞAMPİYONASINA katılmaya hak kazandı. Sporcumuzu tebrik ediyor, Avrupa Şampiyonasında başarılar diliyoruz.
güvenilir bahis siteleri
15 Temmuz Şehidimiz Ömer Halisdemir’in Anısını yaşatmak için kurulan Vatan Yıldızları Spor Kulübü Başarıdan başarıya koşuyor.

Genel Başkanlığına Şehidimiz Ömer Halisdemir’in kıymetli kardeşi Soner Halisdemir seçilerek önemli başarılara imza atılıyor.
Vatan Yıldızları Spor Kulübü
Başkan Yardımcısı görevini ve kulüp antrenörlüğünü yürüten Taekwondo, KickBoks,Muaythai ve Wushu branşlarında Milli Takım Antrenörü Şenol Kaysi önemli başarılara imza atarak göz dolduruyor. Kulüpte Şehit Gazi çocuklarına, Yetim Öksüz,Anne-Baba Ayrı Korunmaya Muhtaç Çocuklarımıza Ücretsiz Spor Eğitimi veriyor. Bu çocukların arasından şampiyonlar yetiştiriyor.

Şenol Kaysi’den örnek bir davranış 2011 yılından bu güne kadar Ankara Gölbaşı ilçesinde faaliyetleri sürdüren Genel başkan ve kulüp Antrenörü Şenol Kaysi Ülkemiz için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve 15 Temmuz Şehidimiz Ömer Halisdemir’in Anısını yaşatmak ve Şehit,Gazi çocuklarına sahip çıkmak için 2021 yılında Vatan Yıldızları Spor Kulübü ismine çevirip genel başkanını Şehidimizin kıymetli kardeşi Soner Halisdemir seçilerek faaliyetlerine devam etmektedir. Şehitlerimizin ve
gazilerimizin çocuklarına, işitme ve ortopedik engellilere, yetim, öksüz, anne baba ayrı, maddi durumu iyi olmayan, korunmaya muhtaç çocuklarımıza ücretsiz spor imkânı sunarak, onları kötü ortam ve alışkanlıklardan uzak tutup, dini ve manevi değerlerine bağlı bireyler yetiştirmektir.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı spor ile boş vakitlerini değerlendirip sağlıklı bir şekilde zihinsel zekâlarını geliştirmek ve zararlı alışkanlık edinmelerine engel olmak Vatanına, Bayrağına Milli değerlerine önem veren çocuklar ve gençler yetiştirip bunların aralarından şampiyonlar yetiştirerek ülkemizi yurt dışında temsil ederek Ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandırmak ve İstiklal Marşımızı okutmaktır dedi.

 

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri