TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Haber 29 Ekim 2022

Azerbaycan Milletvekilinden Cumhuriyet tebriki…

Azerbaycan Milletvekili Vugar Isgandarov, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Türk halkını kutladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yaptığı tebrik mesajında, tüm kardeş ülke insanlarını tebrik ederek, en içten dileklerini dile getirerek, “Kardeş Türkiye’nin her geçen gün güçlenmesi ve daha hızlı gelişmesini görmekten gurur duyuyoruz. Türkiye’mizin uluslararası platformda söz sahibi olduğunu, güçlü bir devlet haline geldiğini görmek bizleri onurlandırıyor!

Sayın Cumhurbaşkanı R.T. Erdoğan sadece Türkiye için değil, tüm Türk dünyası için eşsiz bir liderdir. Sayın Erdoğan’ın Türkiye’ye kazandırdığı ve kazandırmaya devam ettiği uluslararası siyasi platformdaki başarıları bizleri mutlu ediyor”. – diye, belirtti.!” – dedi.

“Azerbaycan işgal altındaki topraklarını kurtararak büyük bir mücadele verdi. Cumhuriyet’in kazanımları sayesinde dünyanın en güçlü ülkelerinden biri haline gelen Türkiye, bu haklı mücadelesinde Azerbaycan’ın yanında yer aldı”. -dedi.

Daha sonra başta Atatürk olmak üzere Cumhuriyet kurucularını ve şehitleri rahmetle andığını belirterek, “Yaşasın Türkiye-Azerbaycan kardeşliği. Yaşasın Cumhuriyet.” ifadelerini kullandı.

Ülker Fermankızı

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri