TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 11 Temmuz 2020

CHP’li Zeydan Karalar koltuksuz kaldı

31 Mart seçimlerinden sonra koltuğa oturan ve tasarruf tedbirlerini gerekçe göstererek bugüne kadar 2 bin 500 kişiden…

31 Mart seçimlerinden sonra koltuğa oturan ve tasarruf tedbirlerini gerekçe göstererek bugüne kadar 2 bin 500 kişiden fazla işçinin işine son veren, CHP’li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın makam koltuğu kilit parke taşı döşeme ihalesinden alacağı 2 milyon 750 bin lirayı tahsil edemeyen şirket tarafından haczedildi.

“ŞU AN HACZE GELDİLER”
Büyükşehir Belediyesi Temmuz ayının 3’üncü meclis oturumuna başkanlık yapan Zeydan Karalar, “Bugün gündem dışı söz alıyorum” dedikten sonra “Şimdi belediyeye hacze geldiler. 2016 yılında parke işinden dolayı haciz işlemleri yapılıyor. Bugüne kadar parasını alamadığı için haciz işlemi gerçekleştiriyorlar. Makam odamı haczediyorlar” dedi.

Meclisin ardından yediemin deposundan gelen hamallar Zeydan Karalar’ın makam odasına gitti. Eşyaları kamyonete bindirmek için hareket eden hamallar belediye görevlileri tarafından engellendi. Borcu ödemek için uğrayan belediye görevlileri ödeme yapamayınca hamallar harekete geçti. Hamallar, başkan Karalar’ın makam koltuğu ile birlikte toplantı yaptığı masa, sandalye, televizyon ve diğer malzemeleri taşıyarak kamyonetlere yüklediler. İki kamyonet eşyaları yediemin deposuna götürüldü.

SON DAKİKA! CHP’nin eski dediği rezalet fotoğrafını çeken muhtar konuştu: Pazar günü çektim! CHP pişkinliği Belediye Başkanı’nı isyan ettirdi. Başkentin göbeğinde çağ dışı görüntüler! İstanbul’dan sonra Ankara da 90’lara döndü

GÜNÜN EN ÖNEMLİ MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri