TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Genel 29 Haziran 2020

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi ne zaman toplandı? Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı mı? Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısında neler konuşulacak?

Normalleşme sürecinin ele alınacağı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Peki, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısında neler konuşulacak? Cumhurbaşkanlığı…

Normalleşme sürecinin ele alınacağı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Peki, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısında neler konuşulacak? Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı mı? İşte, merak edilen soruların yanıtları…

CUMHURBAŞKANLIĞI KABİNESİ NE ZAMAN TOPLANDI?

Son dakika: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Saat 15.15’te başlayan toplantıda salgının tüm boyutları masaya yatırılacak.

CUMHURBAŞKANLIĞI KABİNESİ TOPLANTISINDA NELER KONUŞULACAK?

Erdoğan’ın gerek duyması halinde Temmuz ayına ilişkin önemli kararlar alabileceği belirtiliyor.

Bu kapsamda vakalarda yaşanan dalgalanma başta olmak üzere Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın kabine üyelerine bir sunum gerçekleştirmesi planlanıyor. Koca’nın sunumunda artan vaka sayıları ve alınan önlemlerle ilgili değerlendirme yapması öngörülüyor.

1 Temmuz’da atılacak yeni adımlarla birlikte tüm normalleşme süreci ve hala atılmayan adımlar da gözden geçirilecek ve gerek duyulması halinde bazı yeni kararlar alınacak.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi ne zaman toplandı? Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı mı? Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısında neler konuşulacak?

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri