TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Otomobil 23 Şubat 2021

Doksanlı yıllardan bu güne kadar başarılı

Park Otomotiv ”  hafif araç kategorisinde yer alan  her türlü binek  araçların  motor, elektriksel ve mekanik arızalarına  servis…

Park Otomotiv ”  hafif araç kategorisinde yer alan  her türlü binek  araçların  motor, elektriksel ve mekanik arızalarına  servis vermek amacıyla, Mehmet Ölker usta   tarafından  kurulmuştur.

Doksanlı yıllardan bu güne kadar başarılı, dürüst ve güçlü servisi ile  Adana’ da  haklı bir yere sahip gelmiş Mehmet usta,  tamir, bakım  servisinin yanında mekanik kaporta boya ile bu konuda  yerinde müdahale  hizmetine de başlamıştır.

” Park Otomotiv ”  7 gün 24 saat acil yol yardım hizmeti ve uzman kadrosuyla araçlarınızı her türlü bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Faaliyette bulunduğu sektörlerde en üst kalitede hizmet ve ürün sunabilmek için şirketlerine katma değer sağlayan çalışanlarına öncelikle ailesinin bir ferdi olarak değer vermektedir.

“Park Otomotiv ”  olarak hedefimiz: Faaliyetlerinde temel değerleri şeffaflık, güvene dayalı çalışma, etkin iletişim ve saygınlıktır. Çalışanların motivasyonunu arttırarak ve becerilerini geliştirerek organizasyonun bütününe katma değer sağlamak. 

01/04/1965 Yılında doğdum
1973 yılında Nisanoğlu kaporta boyada Enver Nisanoğlu yanında işe başladım.
1930′ da eraydınlara başladım Reno servisi işe başladım. 1998 kadar arda usta başlığı yaptım ondan sonra 2004 yılında wolksvagen kadar çalıştım. 2005’te Fiat Mıçılar servisinde Atölye şefi olarak 2017 yılına kadar çalıştım ondan sonra 3 kardeş bir olup servis açtık. Benimde tek veliahtım Ardahan Ölkerdir.
Ali Ölker
01/01/1966 Doğumluyum.
1975 yılında Akeller kaportoda işe başladım. 1993 yılına kadar Arpek girdim. 2013 kadar orda çalıştım ondan sonra seat servisinde çalıştım. Kardeşim Mehmet Ölkerle birlikte üretmeyi kurduk. Benimde tek veliahtım Ardahan Ölker yiğenimdir. Küçük yaşta söz sahibi olmuştur bu piyasada.
Park Otomotiv
Doğum yerim adana / Seyhan
İlk meslek hayatım 1986′ da başladı
86’dan sonra yetkili servise girdim. Opel ve Cheurokt üzerine orda motor elektrik şanzıman tüm eğitimlerimi alıp mostertek oldum. 2005 yılında ayrıldım seat servisi caviye girdim. 2007′ den sonra ayrıldım ve onatçaya girdim. Onatça otomotivde de atölye şefliği yaptım. Orda tüm eğitimlerimi alıp Türkiye 1. Oldum 2014 yılında Hyundai noyaner girdim atölye şefliği yaptım. Bütün eğitimleri aldım ve ondan sonra kendi iş hayatını kurdum yetkili serviste çalışmanın büyük avantajları
Bütün çalışmalarımız hepsi yetkili servisten atılma kaporta, mekanik tecrübeli elemanlardır. Küçük yaşta yanımda işe başlayan Ardahan Ölker bu piyasadaki tek veliahtımdır. Bu piyasada söz sahibi olmuştur.

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri