TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 26 Ağustos 2022

Elveda Zeydan KARALAR…

Adana’yı bitirdin ama sende yakında gideceksin… Adanalının sıcaktan sonraki sınavı olarak Zeydan KARALAR desek yanlış olmaz sanırım….

Adana’yı bitirdin ama sende yakında gideceksin…

Adanalının sıcaktan sonraki sınavı olarak Zeydan KARALAR desek yanlış olmaz sanırım.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu günden bu yana yapmadığı hizmetleri yapmış gibi anlatan, yarım projelerin bir kısmını bitirip kendi projesi gibi anlatan bir belediye başkanı bu memlekete geçmişten beri gelmemiştir.

Binlerce işçi çıkartmasının yanında hiçbir hizmete imza atmayan Başkan bey sadece ağlamakla yetinip borçlu aldığı belediyede hizmet üretemediğini söylemektedir.

Lakin borçsuz sıfırdan alınan ve paranın aktığı bir yerde belediye başkanlığını tüm Adanalılar layıkıyla yapar diye düşünüyorum.

Son iddialara göre arkadaşının şirketinden milyonlarca liraya kiraladığı sivrisinekle mücadele araçlarının da işe yaramadığını tüm Adanalı görmektedir.

Adana tarihinde sivrisinekle mücadele de bu kadar boş ve işlevsiz olmamıştır.

Yandaşlarına milyonlarca liralık ihale verip Adana’ya hizmet üretmeyen bir belediye başkanını bu şehir asla unutmayacak ve her zaman kötü anacaktır.

Elbette ki sandıkta gereken cevabı Adanalı göğsünü gere gere verecektir.

Hasbelkader kazandığın, Adanalının güvenip seçtiği Zeydan KARALAR Adana’nın kabusu olmuş ama vakit bitmiş bu maceranın sonu kesinleşmiştir.

Elveda Zeydan KARALAR…

Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri