TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 12 Temmuz 2020

FETÖ’cü hain Kerim Has kudurdu

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) Rusya İmamı Kerim Has yine sahnede. Hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılan…

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) Rusya İmamı Kerim Has yine sahnede. Hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılan Has için bir FETÖ itirafçısı aynı evde kaldıklarına dair itiraflarda bulunmuştu.

MANEVİ YÖNÜNÜ YATSIDI

Kerim Has, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ayasofya’nın camii olduğuna ilişkin kararnameyi imzalaması sonrası Ayasofya Camii konusunun seyrini değiştirmeye çalıştı.

Ülkenin sevincini ve halkın duyarlılığını anlayamayan Has, Ayasofya’nın camii olmasını küçümsemek için yerici ifadeler kullandı. Türkiye’nin ve Başkan Erdoğan’ın bu konudaki duruşunu ve politikasını ise küçümseme hamlesine girişti. Türkiye’de Ayasofya’nın manevi yönünü, Türkiye’nin Ayasofya konusundaki hakkını ve hakimiyetinin ne denli önemli olduğunu örtmeye kalktı.

EGEMENLİK İLANI ENFLASYONU VARMIŞ!

Kerim Has twitter hesabından şu cümleleri kullandı: “Erdoğan S-400 alıyor, Türkiye dünyaya egemenliğini ilan etti, oluyor – Trump “aptal olma” diyor, Türkiye dünyaya egemenliğini ilan etti, oluyor – Ayasofya ibadete açılıyor, Türkiye dünyaya egemenliğini ilan etti, oluyor … TEFE-TÜFE gibi ülkede egemenlik ilanı enflasyonu var”

GÜNÜN EN ÖNEMLİ MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri