TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Genel 28 Mayıs 2024

Gazeteci Aydoğan’ın Gündeme Getirdiği Kobani Köyü Ne Olacak

Bodrum’daki yasa dışı inşaat faaliyetleri ve bu faaliyetlere göz yuman yetkililere dair bir açıklamada bulunan Gazeteci Ferhat…

Bodrum’daki yasa dışı inşaat faaliyetleri ve bu faaliyetlere göz yuman yetkililere dair bir açıklamada bulunan Gazeteci Ferhat Aydoğan Bodrum eski belediye başkanı Ahmet Aras’ın müsadesini gündeme getirerek, kaleme alınmış bu yazısında, CHP’li belediye başkanı Tamer Mandalinci’nin seçim süresi boyunca kaçak yapılara göz yumduğunu ve bu durumun Yaka Köyü Macir Mahallesi’nde “Kobani” adı verilen bir bölgeye dönüştüğünü iddia etmektedir.

Ayrıca, son yıllarda Bodrum ve Milas’ta çıkan büyük yangınların ardından bu alanlarda ufak çaplı evler yapıldığını belirtmektedir. Bu durumun Cumhurbaşkanı, Çevre Bakanı ve İçişleri Bakanlığı gibi üst düzey devlet yetkililerine bildirilmesi gerektiği vurgulanmaktadır.

Şikayet, özellikle Bodrum’da farklı bölgelerden gelen insanların oluşturduğu “Kobani köyü” ile ilgili büyük sıkıntıların gündeme gelebileceği endişesini taşımaktadır ve Muğla’daki üst düzey devlet görevlilerinin bu durumdan haberdar olduğunu belirtmektedir. Bu yazı, yasal olmayan inşaat faaliyetleri ve çevre tahribatına dikkat çekmektedir.

Aydoğan özellikle vurguladığı konu üzerinde Bodrum Kaymakamının bu tutum ve ilerleyişini yasadan yana olarak çalışmasını takdir ederken,bu kaçak yapıların üzerindeki siyasi rantı ise üst düzey bürokratların yapacağı adımlarla hareket edeceği kanaatindeyim dedi

Gazeteci Ferhat Aydoğan

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri