TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Ekonomi 8 Aralık 2022

Halil Karataş’tan Karataşlar Plaza Açıklaması

Türkiye’nin tanınmış Karataş ailelerinden iş insanı Halil Karataş Şanlıurfa’da devasa bir plaza açarak tüm dost ve müşterilerine…

Türkiye’nin tanınmış Karataş ailelerinden iş insanı Halil Karataş Şanlıurfa’da devasa bir plaza açarak tüm dost ve müşterilerine duyurdu.

Halil Karataş yaptığı açıklamada ; Karataş ailesi olarak uzun yıllardır 2.El Araç Satışı üzerine faaliyet göstermekteyiz. Bilgi ve deneyimleri ile geliştirdiği işletme faaliyetleri, dürüst, ilkeli ve güvenilir hizmet anlayışı ile şirketi günümüze kadar taşımayı başarmıştır. Günümüz teknolojisi ve bilgi çağında gelişmeleri yakından takip etmiş ve bu gelişmeleri kısa zamanda uygulamaya başlamıştır. Şirketimiz bu amaçla gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve müşterilerimize en iyi amacı sunmak amacıyla çalışmalarına hızla devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Beklentilerin üzerinde yaratıcı bir hizmet sağlamak, faaliyette bulunduğumuz sektörde müşteri memnuniyetini esas alarak Türkiye’nin en çok tercih edilen şirketi olmak ve başarılarımızı sürekli kılarken kaliteli, dürüst, hizmet anlayışımızı geleceğe taşımaktır.

MİSYONUMUZ

Araç satışından aracın sahibine teslimine kadar güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak çalışanlarımız ile yarattığımız güç birliği ile müşteri memnuniyetini sağlarken müşterilerine ve çalışanlarına karşı sorumlu, çözüm üreten ve doğru bilgi veren daima mükemmelliği esas alarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

İlginizi çekebilir

Sürdürülebilir ekonomi şart

Sürdürülebilir ekonomi şart

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri