TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Haber 28 Ekim 2022

Halit Armay’da Cumhuriyet Bayramı coşkusu

Cumhuriyet Bayramını şarkılar ile kutladılar İstanbul’un en başarılı Anadolu Liseleri arasında yer alan, Maltepe ilçesinde bulunan Halit…

Cumhuriyet Bayramını şarkılar ile kutladılar

İstanbul’un en başarılı Anadolu Liseleri arasında yer alan, Maltepe ilçesinde bulunan Halit Armay’da Cumhuriyet Bayramı kapsamında kutlamalar yapıldı. Öğrenciler Atatürk ve Cumhuriyet temalı şiirleri, yazıları coşkuyla söylerken,dans grubu ise vals gösterisi yaptı. Okulun müzik grubu da birbirinden güzel şarkılarını seslendirerek tüm öğrencilere müzik dolu saatler yaşattı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşma yapan Öğretmen Şule Goncagül, Cumhuriyetin kurucusu olan Atatürk ile ilgili konuşma yaptı. Daha sonra, öğrenciler Cumhuriyet ve Atatürk şiirleri okudular. Şiirlerin ardından bir grup öğrenci vals dansı gösterisi yaparak gösteriye renk kattı.


Okul Müdürü Sahra Alkan, Müdür Yardımcısı Behiç Korkutan , Müdür Yardımcısı İrem Erdoğan Bal , Müzik Öğretmeni Hale Kıvrak, Müzik Öğretmeni Gülnaz Ardabak rehberliğinde hazırlanan Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında sahne alan müzik grubu birbirinden güzel şarkılarını öğrenci arkadaşları ve öğretmenleri için seslendirdiler. Öğrenciler müzik grubuna hep bir ağızdan eşlik ederken, bol bol alkışlamayı da ihmal etmediler.

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri