TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 8 Temmuz 2020

Hayırlı gelinin marifetli işleri

İBB, 31 Ağustos’a kadar 10.00-16.00 saatleri arasında 5 kuruşa yolculuk yapılacak hatları, Üsküdar-Eminönü, Kadıköy-Eminönü, Kadıköy-Karaköy, Kadıköy-Beşiktaş ve…

İBB, 31 Ağustos’a kadar 10.00-16.00 saatleri arasında 5 kuruşa yolculuk yapılacak hatları, Üsküdar-Eminönü, Kadıköy-Eminönü, Kadıköy-Karaköy, Kadıköy-Beşiktaş ve 3 iskeleden fazla uğramalı hatlar olarak açıkladı. Ancak bu yeni ücretlendirmeden sadece Üsküdar-Beşiktaş, Beşiktaş-Kabataş hatlarını kullanan vatandaşlar yararlanamadı.

Bu noktadaki hatlarda aslan payı ise Dentur Avrasya’nın. Ücretin güncellenmesini gündeme taşıyan İBB Şehir Hatları Genel Müdürü Sinem dedetaş, Dentur Avrasya’nın sahibi CHP İBB Meclis üyesi Nurkal dedetaş’ın gelini.

Marifetli genel müdürün eşi Barış dedetaş ise 2012’de kurulan Matesis Denizcilik’in sahibi. Gemi mühendisi de olan Sinem dedetaş, genel müdür olunca ortaklarından olduğu şirketin yönetiminden ayrıldı. Matesis, Dentur Avrasya için çok özel yolcu nekneleri tasarladı. Gelin dedetaş’ın tasarladığı 8 tekne de iki yıldır Üsküdar-Beşiktaş-Kabataş hattında Dentur Avrasya bünyesinde çalışıyor. Hayırlı gelin Sinem dedetaş’a Turyol’da tekne çalıştıran esnaf da büyük tepki gösterdi.

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri