TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 25 Ekim 2020

İstanbullular Hafta Sonu Koştu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul, 24 Ekim Cumartesi günü; Tarihi Yarımada Bisiklet Turu ve 25 Ekim…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul, 24 Ekim Cumartesi günü; Tarihi Yarımada Bisiklet Turu ve 25 Ekim Pazar (bugün) gerçekleştirilen ‘İstanbul’u Koşuyorum’ Caddebostan Etabı Gazi Koşusu ile; tüm İstanbulluları hafta sonunda spora doyurdu.

Yüzlerce sporcunun katılmış olduğu etkinliklerde keyifli anlar yaşandı.

türk casino siteleri

24 Ekim Cumartesi günü gerçekleşen ve 360 sporcunun katılım sağlamış olduğu etkinlikte sporcular; İstanbul’un en güzel lokasyonları arasında sayılan Tarihi Yarımada’da pedal atma şansı yakaladı. Turun startını İBB Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mansur Güneş, İBB Ulaşım Daire Başkanı Utku Cihan, Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur, İBBSK Genel Sekreteri Erdem Aslanoğlu ve; Spor İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Akın verdi.Etkinlikte Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur ve İBBSK Genel Sekreteri Erdem Aslanoğlu sporcular ile birlikte bisiklet sürdü.

Gerçekleştirilen etkinlik sonrası sporcular ve protokol üyelerinin katılımı ile Yenikapı Etkinlik Alanı içerisinde bulunan ‘İstanbul Bisiklet Evi’ açılışı da gerçekleştirildi.

Caddebostan’da 400 İstanbullunun adımlarıYeni normal dönemde yüksek hijyen standartlarıyla koşulan İstanbul’u Koşuyorum Caddebostan Etabı Gazi Koşusu’nun startını; Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Oltulu, Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur, İBB Gençlik ve Spor Müdürü İlker Öztürk, Spor İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi; Cem Müslüm Cebeci ve Kadıköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tarkan Mercül verdi.

200 kişinin görev aldığı, kontenjan sınırı hızla dolup kapanan ve 10 kilometrelik parkurda gerçekleştirilen çipli; koşuda, Kadınlar Genel Klasman Kategorisi’nde 37: 07 dakikalık derecesi ile Emine Hatun Mechaal bitiş çizgisine ilk ulaşan koşucu oldu.

39: 38 dakikalık derecesi ile Damla Çelik ikincilik kürsüsüne çıkarken, 40: 56 dakikalık derecesi ile; Şilan Ayyıldız yarışı üçüncü olarak bitirdi.

Erkekler Genel Klasman Kategorisi’nde ise birincilik kürsüsüne 30: 49 dakikalık derecesi ile; Murat Emektar çıkarken, 31: 34’lük derecesi ile Abdullah Tuğluk ikinci, 33: 08’lik derecesi ile Güneş Nalbantoğlu üçüncü olarak yarışı tamamladı.

Etkinlikte ayrıca Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ve Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur da sporcularla birlikte koştu.Nefes egzersizleri ve ısınma hareketleriyle başlayan; etkinlik, renkli bir Pazar gününe sahne olurken ödül töreninden sonra son buldu.

Elektronik zamanlama çipleri ile yarış derecelerinin ölçüldüğü ‘İstanbul’u Koşuyorum’ Caddebostan Etabı’nda genel klasmanda; bayanlar ve erkeklerde 1.’ye 1.000 TL, 2.’ye 750 TL ve 3.’ye 500 TL para ödülü verildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri