TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Spor 1 Ekim 2020

İtalya Serie A Ekibinde 11’i Futbolcu, 15 Kişi Koronaya Yakalandı! Kritik Maç Ertelendi

İtalya Serie A yönetimi, Genoa’da 11’i futbolcu olmak üzere toplam 15 kişide; Kovid-19 virüsü raslanmasından dolayı İtalyan…

İtalya Serie A yönetimi, Genoa’da 11’i futbolcu olmak üzere toplam 15 kişide; Kovid-19 virüsü raslanmasından dolayı İtalyan ekibin haftasonu oynayacağı Torino maçı ileri bir tarihe erteleme kararı aldı.

Bahsine

İtalya Serie A yönetimi, 15 kişide Kovid-19 virüsü rastlanan Genoa takımın, bu hafta sonu Torino ile yapması planlanan maçı erteledi.

Genoa’daki Kovid-19′ vakalarınıdeğerlendirmek üzere dün toplanan ve bugün güncellemeler doğrultusunda; tekrardan bir araya gelen Serie A yönetiminden yapılan açıklamada, 3 Ekim Cumartesi günü oynanması planlanan; karşılaşmanın ileri bir tarihe ertelendiği belirtildi.

BİR SONRAKİ MAÇTA HÜKMEN MAĞLUP OLABİLİR

İtalyan spor basınında çıkan haberlerde UEFA’nın belirlediği protokole göre, 10 ya da; daha çok pozitif vakası olan takımlar en az bir kere maç erteleme talebinde bulunabilecek.

Bu durumda 11’i oyuncu, 4’ü teknik heyet personeli olmak üzere toplam 15 kişinin Kovid-19 olduğu; Genoa’da sonraki haftalarda benzer durumun tekrar etmesi durumunda takım, sıradaki maça ya; elindeki oyuncularla çıkacak veya sahaya çıkmaması durumunda hükmen yenik sayılacak.

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri