TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem, Haber 31 Mart 2022

MUĞLA’DA ZİYARETLERDE BULUNAN ÇAKICI’NIN BAŞDANIŞMANI FERHAT AYDOĞAN, FETHİYE’DE ÖNALLAR RESTORAN’DAYDI

Son Kabadayı Alaattin Çakıcı’nın Başdanışmanı ve aynı zamanda Dünya Basın Federasyonu Üyesi olan “Kuzgun” lakaplı Gazeteci Ferhat…

Son Kabadayı Alaattin Çakıcı’nın Başdanışmanı ve aynı zamanda Dünya Basın Federasyonu Üyesi olan “Kuzgun” lakaplı Gazeteci Ferhat Adyoğan, Muğla’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

edu1xbet.info
Muğla’yı sık sık ziyaret eden Gazeteci Ferhat Aydoğan, bir dizi ziyaretlerde bulundu. Bölgenin coğrafi güzellikleri ve doğasından keyif aldığını belirten Aydoğan, iş görüşmeleri ve tanıdık ziyaretlerine Fethiye’de devam ediyor. Kendisini tanıyan insanlarla sohbet etmekten ve fotoğraf çektirmekten geri kalmayan Aydoğan, “Sevdiğim bir bölgenin insanları tarafından sevilmek ve ilgi görmek beni mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

Gazeteci Ferhat Aydoğan, ziyaretleri sırasında, Fethiye’nin kahvaltısı ve etiyle ünlü işletmesi Önallar Restoran’a uğradı. Adanalı olan Ferhat Aydoğan, restoranın mutfağına girerek et hünerlerini sergiledi. Kendi elleriyle kuzu etinden kebap yapan Aydoğan, et hünerini yaptığı salata ile taçlandırdı. Aydoğan, kendisine eşlik eden ve tanıyanlara hazırladığı kebap ve salatadan ikram etti.

Alaattin Çakıcı’nın Başdanışmanı ve aynı zamanda Dünya Basın Federasyonu Üyesi olan “Kuzgun” lakaplı Gazeteci Ferhat Adyoğan’a, Muğla’daki ziyaretleri sırasında iyi dost olduğu Haber 48 Gazetesi’nin sahibi Gazeteci Metin Gire eşlik etti. İkilinin, iş görüşmeleri ve ziyaretlere bir süre daha devam edeceği öğrenildi.

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri