TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Haber 10 Eylül 2022

RÜZGAR AİLESİNİN İHTİŞAMLI NİŞAN TÖRENİ

Aslen Şanlıurfalı olan yarımasrı aşkın süredir Adana’da yatırımlar yapıp ticari faaliyetler sürdüren Rüzgar Ailesi’nin mutlu günü. Adana’nın…

Aslen Şanlıurfalı olan yarımasrı aşkın süredir Adana’da yatırımlar yapıp ticari faaliyetler sürdüren Rüzgar Ailesi’nin mutlu günü.
Adana’nın genç iş adamlarından Rüzgar Grup İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yasin Rüzgar ve Asr-ı Sultan markasının Mimarı Sayın Sultan Rüzgar’ın mutlu günü 08/09/2022 dünya hayatındaki birlikteliklerine görkemli bir nişan töreni ile ilk adımlarını attılar.
Rüzgar ailesinin önde gelen isimlerinden Ömer ve Zeynep Rüzgar’ın oğulları Yasin Rüzgar ve Asr-Sultan ailesinden Mehmet ve Elif Rüzgar’ın bircik kızları Sultan Rüzgar’ın ihtişamlı nişan törenine iş camiasından çok sayıda önemli isim katıldı.
Yıldız Yapı’nın sahibi Ali Yıldız’ın nişan kurdelesinin kestiği Liparis Garden’da kokteyl ve musiki eşliğinde gerçekleşen nişan töreninde davetliler güzel saatler geçirdi.
Sultan Rüzgar’ın Asr-ı Sultan markasına ait özel tasarım olan iki ayrı ihtişamlı elbisesi ile moda camiasında büyük ses getirdi.
Şimdiden düğün tarihleri ile ilgili sorular gelmeye başlayan çiftin düğünleri 2023 yılında gerçekleşmesi planlanıyor.
Rüzgar ailesinin bircik evlatlarına adım attıkları bu yolda mutluluklar dileriz…

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri