TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Genel 11 Temmuz 2020

Şifa bulmak için Türkiye’nin dört bir yanından Bursa’daki su dolu tünele akın ediyorlar

Bursa’da bulunan ve içinden su akan tünelden geçenlerin şifa bulduğuna inanılıyor. Orhaneli ilçesinde bulunan 20 metre uzunluğundaki…

Bursa’da bulunan ve içinden su akan tünelden geçenlerin şifa bulduğuna inanılıyor. Orhaneli ilçesinde bulunan 20 metre uzunluğundaki tünelin içinden su akıyor. Yüzyıllardır bu tünelden 5 ve 7 defa geçenlerin psikolojik rahatsızlıklarından kurtulduğu ve çocuğu olmayanların çocuk sahibi olduğuna inanılıyor.

ŞİFA BULMAK İÇİN GELİYORLAR

Bu tünelin ünü ise tüm Türkiye’ye yayılmış durumda. Tünelin şifa dağıttığını duyan hastalar, tünelden geçmek için buraya akın ediyor. Özellikle hafta sonları doğal güzellikleriyle ön plana çıkan bölge çok sayıda vatandaşı ağırlıyor.

Şifa bulmak için Türkiye'nin dört bir yanından Bursa'daki su dolu tünele akın ediyorlar

5 VEYA 7 DEFA TÜNELDEN GEÇİYORLAR

İçi su dolu tünelden geçen Ali Kabran, “Hafta sonları o kadar çok insan geliyor ki yürüyecek yer bulmakta zorluk çekiyorlar. Psikolojik rahatsızlığı olanlar ve çocuğu olmayanlar buradaki tünele gelip 5 veya 7 defa geçiyorlar. Bu tünelden geçince şifa bulunduğuna inanılıyor. Türkiye’nin her yerinden geliyorlar” dedi.

Şifa bulmak için Türkiye'nin dört bir yanından Bursa'daki su dolu tünele akın ediyorlarŞifa bulmak için Türkiye'nin dört bir yanından Bursa'daki su dolu tünele akın ediyorlar

Kaynak: İHA

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri