TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 8 Temmuz 2020

Son dakika: FETÖ’nün avukat ve polis yapılanmasına darbe

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’nca Fetullahçı Terör Örgütü’ne yönelik yürttüğü çalışmalar kapsamında flaş bir gelişme yaşandı. Edinilen bilgiye göre;…

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’nca Fetullahçı Terör Örgütü’ne yönelik yürttüğü çalışmalar kapsamında flaş bir gelişme yaşandı.

Edinilen bilgiye göre; 12’si Bylock kullanıcısı, 12’si de aleyhlerinde beyan, teşhis, Bankasya artan hesap, örgütsel fişleme gibi deliller bulunan İzmir Barosu’na kayıtlı 1 avukat, Bursa Barosu’na kayıtlı 1 avukat, KHK ile ihraç 2 Emniyet Müdürü, 2 ihraç Komiser yardımcısı, 2 ihraç Polis Başmüfettişi, 3 ihraç Polis memuru, 2 görevde öğretmen, 1 adliyede görevli zabıt katibi, diğerleri de özel sektör çalışanı olmak üzere toplam 24 şüpheliyi yakalamak için operasyon düğmesine basıldı

İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Nevşehir illerinde Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince bu sabah operasyon gerçekleştirilmiştir.

PKK’YA OPERASYON

Ayrıca Başsavcılıkça PKK/KCK terör örgütüne yönelik soruşturma kapsamında da yine bu sabah İzmir ve ilçelerinde 5 şüpheliyi yakalamak amacıyla Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince operasyon gerçekleştirildi.

14 tonluk uyuşturucunun arkasından Esad çıktı

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri