TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 2 Haziran 2024

Türkiye Ak Gençlik Ocakları Genel Başkanı Gazze İçin Ben ve Gençliğimiz Hazırız Dedi

Ben ve Tüm Gençliğimiz Hazırır Dedi,Gazze’yi İşaret Etti Türkiye Ak Gençlik Ocakları Genel Başkanı Gazeteci Ferhat Aydoğan,…

Ben ve Tüm Gençliğimiz Hazırır Dedi,Gazze’yi İşaret Etti

Türkiye Ak Gençlik Ocakları Genel Başkanı Gazeteci Ferhat Aydoğan, İsrail’in Refah’ta Filistinli sivillerin bulunduğu kampa savaş uçaklarıyla düzenlediği saldırıyı sert bir dille eleştirdi ve Müslüman alemine seslenerek ayağa kalkmaları gerektiğini belirtti. Aydoğan, “Benim bir Mehmetçiğim, yüz İsrail ordusuna bedel” diyerek, İsrail’e yönelik tepkisini dile getirdi.

Ferhat Aydoğan, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarının yaklaşık 8 aydır aralıksız sürdüğünü ve tüm dünya ülkelerinin İsrail’i durdurmak için ortak hareket etmesi gerektiğini vurguladı. Aydoğan, İsrail’in bölgenin altyapısını, pazarları, dükkanları ve hatta mezarlıkları bile kasten yok ettiğini belirtti ve bu durumun insani değer ve ilkeleri açıkça ihlal ettiğini söyledi.

Cibaliya Kampı’nda devam eden saldırılarda İsrail’in “yanmış toprak” politikası uyguladığını ve 200 bin Filistinliyi zorla yerinden ettiğini ifade eden Aydoğan, İsrail’in hukuki olarak cezalandırılması için Uluslararası Adalet Divanı (UAD) ve Uluslararası Ceza Mahkemesi’ne (UCM) çağrıda bulundu.

Aydoğan, işgal ile olan mücadelenin bir nesil mücadelesi olduğunu belirterek, Selahaddin Eyyubi’nin Filistin’i özgürleştirirken bir özgürlük nesli yetiştirdiği gibi, bugün de bu nesli yetiştirmenin önemine dikkat çekti. Aydoğan, Gazze’ye işaret ederek “Ben ve tüm gençliğimiz de hazır ve nazırız” diyerek, acil bir çağrıda bulundu.

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri