TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 18 Haziran 2024

Türkiye Ak Gençlik Ocakları Genel Başkanı ve NATO Diplomatı Bir Araya Geldi

Türkiye AK Gençlik Ocakları Genel Başkanı Ferhat Aydoğan, Birleşmiş Milletler NATO Türkiye Temsilcisi ve Diplomat olarak atanan…

Türkiye AK Gençlik Ocakları Genel Başkanı Ferhat Aydoğan, Birleşmiş Milletler NATO Türkiye Temsilcisi ve Diplomat olarak atanan İsmail Karadağ ile İstanbul’da bir araya geldi.

Dışişleri Bakanlığı tarafından atanan Diplomat İsmail Karadağ’a hayırlı olsun ziyaretine gelen Türkiye AK Gençlik Ocakları Genel Başkanı Ferhat Aydoğan, bu buluşmayı kendi sosyal medya hesabı Twitter’dan paylaştı. Aydoğan, diplomat arkadaşı olan İsmail Karadağ ile yakınlığıyla bilinmektedir.

NATO ile Birleşmiş Milletler arasında güçlü bağlar bulunmaktadır. Soğuk Savaş sonrasında gelişen diyalog ve işbirliği sonucunda, Eylül 2008’de kabul edilen Ortak Bildiri ile işbirliğine yönelik yapısal bir çerçeve başlatılmıştır. Bu manada, diplomatlara büyük görev düşerken İsmail Karadağ, Birleşmiş Milletler NATO Türkiye Temsilciliği görevini en iyi şekilde yürüterek Türkiye’ye büyük katkılar sağlamıştır.

İsmail Karadağ açıklamalarında, “Bana bu görevi layık gören devlet büyüklerime sonsuz teşekkürler diliyorum” gerek Avrupa ülkelerinde gerek kendi toprağım olan Türkiye’de ülkem, vatanım ve bayrağım için bana verilecek görevleri şerefli bir şekilde taşıyacağını ifade etti. Hem kendi ülkem hem de ortak ülkelerimiz olan Birleşmiş Milletler eşliğinde barışı sağlamak için her çabayı fazlasıyla göstereceğini belirtti. Tek temennilerinin Filistin topraklarında yapılan zulmün bir an evvel durdurulması olduğunu vurgulayan Karadağ, bu konuda elinden gelen tüm çabayı göstererek görüşmeler içinde olduklarını duyurdu.

İlginizi çekebilir

Lady Rich By Özlem Yağız

Lady Rich By Özlem Yağız

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri