TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 6 Haziran 2024

Kamuoyu Tepkili,Bakanlık ve Müfettişlerden Ses Yok

10 gün önce Bodrum ve Muğla hakkında bazı yazılar kaleme almıştım. Bu yazılarımda Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanı…

10 gün önce Bodrum ve Muğla hakkında bazı yazılar kaleme almıştım. Bu yazılarımda Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Aras’ın 3 dönem CHP’den Bodrum Belediye Başkanlığı yaptığını belirtmiştim. Ondan önce ise Mehmet Kocadan bu görevde bulunmaktaydı. Şu anki Bodrum Belediye Başkanı olan Tamer Mandalinci ise Mehmet Aras’ın belediye yönetiminde başkan yardımcılığı yapmış ve her iki ismin de aynı zamanda akrabasıdır.

Devletimizin hazine arazilerini milli emlaktan kiralama yoluyla yaptıklarını ve ormanlık alanlarda ise çıkan büyük yangınlarda yeterince araştırılmadı ve güzelim orman alanları heder oldu sonucu ise Bodrum belediyesine ekmek çıkmış oldu.

Hazine ve milli emlak arazisi, tüyü bitmemiş yetim hakkıdır.

Yalıçiftlik, Kızılağaç ve Mumcular bölgelerinde binlerce bina bulunmakta olup, bunların bir kısmı ruhsatlı, bir kısmı ise ruhsatsızdır.

Bodrum Yakaköy’de Türkmen Mahallesi üzerine seçim vaadiyle 3-4 bin hanelik ruhsatsız kaçak binalar yapılmış ve bu bölgeye de KOBANİ adı verilmiştir.

Sayın Devlet Başkanım, devletimizin güvenliği yerel yönetimlerden geçmektedir. Doğu’da yasa dışı oluşumlar içinde olan belediyelere kayyım atadınız. Burayı da değerlendirip kayyım atamanız gerektiğine inanıyorum.

Bodrum Belediyesi yasa dışı işlere bulaşmışsa, gerekli önlemleri alacağınızdan eminim. Belki Orta Doğu ve dünyadaki sorunlarla ilgilenirken bu durum gözünüzden kaçmış olabilir. Devletimizin bekasının yerel yönetimlerden geçtiğini biliniz.

Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.

Gazeteci Ferhat Aydoğan

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri