TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 11 Temmuz 2020

SON DAKİKA | 10 Temmuz Türkiye’de güncel corona virüsü vaka sayısı ve son durum belli oldu! Türkiye corona virüsü vaka, ölüm ve iyileşen hasta sayısı!

Son dakika haberleri… Ülkemize ilişkin corona virüsü (Kovid-19) son durum bilgileri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından günlük…

Son dakika haberleri… Ülkemize ilişkin corona virüsü (Kovid-19) son durum bilgileri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından günlük olarak paylaşılmaya devam ediyor. Bu doğrultuda, 10 Temmuz Türkiye’de son durum ve corona virüsü vaka sayısı ile iyileşen hasta sayısı merak ediliyor.

TÜRKİYE CORONA VİRÜSÜ VAKA, ÖLÜ VE İYİLEŞEN HASTA SAYISI 11 TEMMUZ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 10 Temmuz 2020 Cuma gününe ilişkin son durum bilgileri ile vaka, vefat, iyileşen ve entübe hasta sayısı hakkında açıklama yaptı. Bakan Koca, günlük tabloyu da kamuoyuna duyurdu.

Koca, geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamalarda ise canlı koronavirüs haritası ile vaka dağılımı hakkında bilgi vermişti.

CANLI HARİTA İÇİN TIKLAYINIZ

SAĞLIK BAKANLIĞI CANLI HARİTASI İLE CORONA VİRÜSÜ VAKA DAĞILIMI TABLOSU

Peki, Sağlık Bakanlığı corona virüsü canlı haritası ile Türkiye’de vaka ve ölüm sayısı bugün kaç oldu? Haberimizden, 10 Temmuz Türkiye’de corona virüsünde son durumu günlük ve canlı tablo ile öğrenebilir, dünyadaki corona virüs vakalarını harita üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri