TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Genel 29 Mayıs 2024

Türkiye Ak ve Gençlik Ocaklarına Sürpriz İsim

Gazeteci Ferhat Aydoğan, Türkiye Ak ve Gençlik Ocakları Genel Başkanı olarak atandı. Aydoğan, daha önce Ak Gençlik…

Gazeteci Ferhat Aydoğan, Türkiye Ak ve Gençlik Ocakları Genel Başkanı olarak atandı. Aydoğan, daha önce Ak Gençlik Ocakları Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekteydi. Bu yeni görevlendirme ile Aydoğan, Türkiye Ak ve Gençlik Ocakları’nın liderliğini üstlenmiş oldu.

Adından sıkça söz ettiren Ferhat Aydoğan, yeni nesil gençlerin ilgi odağı haline geldi ve bu kutlu davada tüm gençlerin hayranlığını bir kez daha kazandı. Aydoğan’ın liderliğindeki Türkiye Ak ve Gençlik Ocakları, gençlere yönelik çalışmalarını daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

Genel Başkan Gazeteci Ferhat Aydoğan ;Türkiye Ak ve Gençlik Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği, merkezi Ankara’da bulunan ve Türkiye ile Avrupa’da şubeler açma hedefiyle hızla büyüyen bir topluluktur.

Amacımız, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetlerini ilelebet taşıyarak gençliğimize rehberlik etmektir. Cadde ve sokaklarda veya standlarımızda gördüğünüzde bilmelisiniz ki bu topluluk Türkiye Ak ve Gençlik Ocakları’dır.

Sosyal medyada karşılaştığınızda, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz gençlere asla arka bahçemiz olarak bakmadık. Tam tersine, biz gençleri her zaman emaneti teslim edeceğimiz yol arkadaşlarımız olarak gördük” sözlerinden ilham aldığımızı göreceksiniz. Türkiye Ak ve Gençlik Ocakları, Türkiye’de ve Avrupa’da yaşayan gençlerimizin meselelerine çözüm üretebilen yegane oluşumdur. Hedefimiz Kızılelma yolunda, Türkmen beyi Sayın Devlet Bahçeli’nin “Gençlik hür istikbalimizin mimarı, mihmandarı, mirasçısı, mihrabıdır” sözlerini esas alarak ilerlemektir.

Merhum Alparslan Türkeş’in “Hepiniz Türk Bayrağı’sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin” öğüdünü, Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun “Bir elinde Bilgisayar, Bir elinde KUR’AN olsun. Biz Fatih Sultan Mehmed Han kadar Türk, Said Nursi Hz. kadar Kürdüz! Ve hepimiz aynı kilimin desenleriyiz” sözlerini ve Merhum Necmettin Erbakan’ın “Kıymetli gençler! İnsanların hayrı ve saadeti için tüm gücünüzle çalışın. Her nefesin hesabının verileceğini bilerek, hayır yolunda çalışın. Ömrünüzün sonuna kadar insanlığa hizmete devam edin” nasihatini rehber edinmiş bulunuyoruz.

https://youtu.be/EtqHF15DneM?si=D6dvxQE1FLu3uTXS

şekerpınar cam filmi çayırova cam filmi çayırova led xenon
toptan eldivenkocaeli toptan eldivenkocaeli eldiven toptancısı
Tema Tasarım |
Yazarlar
Video
Galeri